Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті Запорізького багатопрофільного ліцею № 62

Від успіхів в ліцеї - до успіхів у житті!

Запорізький багатопрофільний ліцей № 62 - це інноваційний середній загальноосвітній навчальний заклад, де створено оптимальні умови для виявлення, підтримки та розвитку творчого потенціалу учнів, їх самореалізації та постійного духовного самовдосконалення.

Основна мета діяльності ліцею - створення умов для розвитку здібностей учнів і вибору ними індивідуальної освітньої траєкторії, для реалізації їх творчих потреб і формування життєвих компетентностей.

/Files/images/здание.jpg


До уваги батьків

майбутніх першокласників!

/Files/images/1363101844.jpg


УВАГА!

Відповідно до п. 6 р. ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти

(наказ МОН України від 16.04.2018 № 367)

після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:

до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;

впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування




ОГОЛОШЕННЯ!

Станом на 18.06.2018 зараховано до 1-х класів Запорізького багатопрофільного ліцею № 62:

1. Аносов

2. Дуда

3. Куксова

4. Лобанова

5. Мусатов

6. Фесак

7. Юрченко

Кількість вільних місць - 3

Адміністрація

__________________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ!

12.06.2018 в 18.00

відбудуться батьківські збори

майбутніх першокласників

Запорізького багатопрофільного ліцею

№ 62


Адміністрація


УВАГА!

За станом на 05 червня 2018 року

в 1-х класах

Запорізького багатопрофільного ліцею

№ 62

залишилось 7 вільних місць

_________________________________________________________________________________________

05.06.2018 в 18.00

в актовій залі ліцею відбудеться жеребкування

для зарахування дітей до 1-го класу

Запорізького багатопрофільного ліцею № 62

на вільні місця

Список зарахованих учнів до 1 класу

Список дітей, які претендують на вільні місця

Наказ про утворення конкурсної комісії для проведення жеребкування

Процедура проведення жеребкування


Запорізький багатопрофільний ліцей № 62

Запорізької міської ради Запорізької області

здійснює набір 2-х 1 класів (60 учнів)

Територія обслуговування

1 клас

вул. Незалежної України 1/2, 2а, 3, 4, 6, 7, 11, 13, 15, 14, 16, 18, 20 , 21, 22, 24;

вул. Трегубенка 2, 5, 6, 6-а, 8, 10, 12;

вул. Лобановського 4, 7, 9, 13;

вул. Парковий бульвар 8;

пр. Соборний 220, 222, 222а, 222б, 222в, 224, 228, 230, 232, 234;

вул. Добролюбова 6, 9 ,13, 15;

вул. Портова 2, 2а, 9б, 11а;

пр. Металургів 12, 14, 16.


/Files/images/emblema.jpg

ПЛАН

ПРОВЕДЕННЯ ДЕКАДИ НАУКИ В ЛІЦЕЇ

2017/2018 н.р.

Дата Час Назва Відповідальний Запрошені
17.04.2018 вівторок 10.20-10.40 Захист проекту «Пригоди води» учасників міжнародної Програми FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior Голець Н.П. (учитель початкових класів) команда учні 2-В класу 2-А
10.40-11.00 2-Б
11.15-11.35 3-А
11.35-11.55 2-В
8.00-10.00 1-2 урок Конкурс малюнків «Наука навколо нас» Швець О.М. (учитель образотворчого мистецтва) 7 кл.
13.40 (8 урок) Подорож до зоомузею при ЗНУ Лапшина Н.В. (учитель біології) Копійка В.В. (учитель біології, кандидат біологічних наук, доцент ЗНУ) 8-Б кл.
18.04.2018 середа 12.55 (7 урок) Математичні смарагди Пархоменко А.О. (учитель математики) 5 кл.
12.55 (7 урок) Хмарні сервіси Office 365 Безкороваєва Н.В. (учитель інформатики) 5 кл.
12.55 (7 урок) Інтерактив «Целительный мед мудрости» Тельмінова В.В. Руденко Г.В. (учителі російської мови) 5 кл.
13.40 (8 урок) ХІМБІОФІЗЛАБ (екскурсія в навчальні лабораторії ліцею) Свідунович Л.М. (учитель хімії) Лапшина Н.В. (учитель біології) Доценко І.М. (учитель фізики) 4 кл.
14.00 Участь у конкурсі творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту на базі ЗНУ Доценко І.М. (учитель фізики) Тихонська Н.І. (учитель фізики, кандидат фізичних наук, доцент ЗНУ) Павленко К. 9-А
19.04.2018 четвер 8.45 (2 урок) Використання матриць при розв’язуванні систем лінійних рівнянь Гречнева М.О. ( старший викладач ЗНУ) Дубровкіна О.Б. (учитель математики) 9-А
12.55 (7 урок) Майстер-клас з плетіння Кудриченко І.П. (учитель креслення) 7 кл.
13.40 (8 урок) Інтерактив «Questions. Let’s play!» Сенічева З.В. (учитель англійської мови) 6-7 кл.
13.40 (8 урок) Стань творцем свого життя Рощупкіна Т.М. (соціальний педагог) 7 кл.
13.40 (8 урок) Вибрані питання алгебри Стельмах Н.О. (учитель математики) 7 кл.
13.40 (8 урок) Подорож до зоомузею при ЗНУ Лапшина Н.В. (учитель біології) Копійка В.В. (учитель біології, кандидат біологічних наук, доцент ЗНУ) 9-Б кл.
13.40 (8 урок) Літературознавчі студії Шеховцова О.А. (учитель української мови) Хомяк Т.В. (учитель укр. мови та літ., канд. філолог. наук, доцент ЗНУ) 9-В, 10-Б (гр. укр.)
20.04.2018 п’ятниця протягом дня Виставка малюнків «Наука навколо нас» Швець О.М. (учитель образотворчого мистецтва) 5-7 кл.
12.55 (7 урок) Майстер-клас «Технологія створення навчальних та ігрових програм» Циммерман О.В. (учитель інформатики) 8 кл.
11.00-11.15 «Robofirst - більше ніж роботи» (виставка роботів, трансформеров) учителі початкових класів 1-3 кл.
13.40 (8 урок) Роботландія Малий О.Ю. (учитель інформатики, кандидат технічних наук ЗНТУ) Кім О.М. (учитель інформатики) 8-9 кл.
21.04.2018 субота 11.00-16.00 Участь у Всеукраїнському Фестивалі STEM-освіти (Козак-Палац) Голець Н.П. (учитель початкових класів) Свідудович Л.М. (учитель хімії) Доценко І.М. (учитель фізики) 2-В, 8-10 кл.
21.04-22.04.2018 (субота-неділя) 9.00-13.00 Участь учнів ліцею у ІІІ (Державному) етапі Всеукраїнського конкурсу -захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів МАН України Свідудович Л.М. (учитель хімії) Доценко І.М. (учитель фізики) Тихонська Н.І. (учитель фізики, кандидат фізичних наук, доцент ЗНУ) Гарбуз Г. 9-Б кл. Нєхороших М. 10-А кл.
23.04-27.04.2018 протягом тиждня Робота учнів над проектом «Знайомство з науками» учителі початкових класів 1-4 кл.
24.04.2018 вівторок 13.40 (8 урок) Майстер-клас «Мистецтво в науці. Наука в мистецтві» Свідунович Л.М. (учитель хімії) Залевська О.І. (учитель математики) 10-А кл.
13.30 Екскурсія до обсерваторії та лабораторій фізичного факультету ЗНУ Доценко І.М. (учитель фізики) Тихонська Н.І. (учитель фізики, кандидат фізичних наук, доцент ЗНУ) команда учасників олімпіад з фізики та астрономії
13.40 (8 урок) Коворкінг «Юні журналісти» Букрєєва І.Ю. (учитель російської мови) 8-9 кл.
25.04.2018 середа 13.00-14.00 Елементи STEM-освіти у вищий школі Циммерман Г.А. (учитель інформатики, спец. вищої кат., «Вчитель-методист, старший викладач ЗНУ») Циммерман О.В. (учитель інформатики) 10-Б (гр. інформ.)
12.55 (7 урок) Інтерактив «Юні дослідники. Загадкова клітина» Бурлака О.І. (учитель біології) 5 кл.
8.00-10.00 Майстер-клас «Технологія створення навчальних та ігрових програм» Циммерман О.В. (учитель інформатики) 9 кл.
13.40 (8 урок) Майстер-клас «Створення леп-буків» Лобаченко М.В. (учитель інформатики) групи учнів 5-А, 5-В, 7-А
26.04.2018 четвер 12.55 (7 урок) Вікторина «Kahoot. Interesting facts about Ukraine» Сенічева З.В. (учитель англійської мови) 5-6 кл.
13.40 (8 урок) Інтерактив «Юні дослідники. Загадкова клітина» Бурлака О.І. (учитель біології) 7 кл.
13.40 (8 урок) Засідання секції природничо-математичних наук Наукового ліцейського товариства Доценко І.М. (учитель фізики) 8-10 кл.
13.40 (8 урок) Засідання шкільного товариства знавців української мови ім. Б Грінченка. Захист дослідницьких робіт учнів-членів Наукового ліцейського товариства Шеховцова О.А. (учитель української мови) 8-10 кл.
11.00-14.00 Виставка проектів «Знайомство з науками» учителі початкових класів 1-4 кл
27.04.2018 п’ятниця 10.20-12.00 (4-5 урок) Креативний STEM-майданчик «Думай, збирай, ділись!» (застосування STEM-технологій при вивченні вторинного сектору економіки на уроках географії) Міхова Т.М. (учитель географії) 9-А, 9-В кл.
13.00 Участь у Всеукраїнській конференції молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики» на базі ЗНУ Циммерман Г.А. (учитель інформатики, «Вчитель-методист, старший викладач ЗНУ») Циммерман О.В. (учитель інформатики) 9-11 кл.

/Files/images/novini/vivat.jpg

ВІТАЄМО

призерів районного (відбіркового) етапу конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!»

Кухар Валерія 10-б ІІ м.

учитель Коба Є.В.

Терлецький Станіслав 11-А ІІ м.

учитель Федорович О.В.

Філенко Дар’я 9-В ІІІ м.

учитель Шеховцова О.А.


ВІТАЄМО

команду призерів ІІ (обласного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН України

ПІ учня клас місце Наукове відділення Керівник команди
1 Мізін Анастасія 11-А ІІ історичне краєзнавство Прохорова К.В. Молдавський Р.Л.
2 Фролова Наталія 9-В ІІ українська література Шеховцова О.А.
3 Турбар Наталія 11-А І Федорович О.В.
4 Павленко Кирило 9-А ІІІ теоретична фізика Доценко І.М. Тихонська Н.І.
5 Нєхороших Микита 10-А І
6 Найдьонова Олександра 10-А ІІІ хімія Свідунович Л.М. Завгородній М.П.
7 Алієв Юрій 10-А ІІІ хімія
8 Гарбуз Ганна 9-Б І агрономія
9 Гриб Марія 10-А ІІ ветеринарія та зоотехнія Лапшина Н.В. Копійка В.В.
10 Черніцова Маргарита 10-А ІІІ медицина
11 Наумов Нікіта 9-А ІІІ мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми Циммерман О.В. Циммерман Г.А.
12 Попов Артем 9-А ІІІ


Вітаємо переможців і призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з креслення

Попов Артем 9-А ІІ м.

Лащенко Максим 11-А IІІ м.

Рогожніков Роберт 10-А ІІІ м.

Філенко Павло 8-А ІІІ м.

учитель Кудриченко І.П.

з економіки

Готовкін Андрій 9-Б ІІІ м.

Степанюк Катерина 10-Б ІІІ м.

учитель Вороніна Н.Г.

з інформаційних технологій

Урбанович Тетяна II м. 9-А

учитель Циммерман О.В.

Філенко Михайло ІІ м. 11-А

учитель Кім О.М.

з інформатики

Філенко Павло ІII м. 8-А

Куліков Артем ІII м. 9-А

Філенко Михайло ІІI м. 11-А

учитель Кім О. М.

Буткевич Ілля ІII м. 10-Б

учитель Циммерман О. В.

З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ

ЧЕРНЕГА ДАР’Я 9-В -ІІІ м.

учитель Букрєєва І.Ю.

З МАТЕМАТИКИ

НЄХОРОШИХ МИКИТА 10-А - ІІІ м.

вчителі математики Залевська О.І., Гречнева М.О.

З ІСТОРІЇ

НАЙДЬОНОВА ОЛЕКСАНДРА 10-А - ІІІ м.

учитель Гужва О.І.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ та ПРИЗЕРА районного етапу Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

ФРОЛОВУ НАТАЛІЮ І м. 9-В

ГОЛОВАНЬ НАДІЮ ІІІ м. 10-Б

переможця та призера Фестивалю підготувала вчитель російської мови та літератури Букрєєва І.Ю.


Вітаємо

призерів

ІІ (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

Вірцан Анна ІІ м. 9-В

учитель Шеховцова О.А.

Килимиченко Діана ІІІ м. 7-Б

учитель Федорович О.В.


/Files/images/novini/vivat.jpg

Довгоочікувана перемога!

Вітаємо учнів та вчителів ліцею з перемогою

(І місце) на ІІ (районному) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад

серед шкіл Дніпровського району!

Бажаємо подальших перемог на наступних

етапах інтелектуальних змагань!

Дякуємо батькам за допомогу і підтримку!


Вітаємо переможців і призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з креслення

І м.

Лащенко Максим 11-А

Нєхороших Микита 10-А

Попов Артем 9-А

ІІ м.

Породько Максим 11-А

Філенко Павло 8-А

ІІІ м.

Рогожніков Роберт 10-А

Посунько Микита 8-А

Андрущенко Нікіта 8-Б

Трухан Олексій 8-Б

учитель Кудриченко І.П.

з екології

Колеснік Катерина І м. 11-А

Гриб Марія ІІ м. 10-А

учитель Лапшина Н.В.

З інформаційних технологій

Спесівцев Олексій І м. 10-Б

Урбанович Тетяна ІІ м. 9-А

учитель Циммерман О.В.

Філенко Михайло І м. 11-А

Івченко Анастасія ІІІ м. 11-А

учитель Кім О.М.

з астрономії

Калашнік Нікіта І м. 8-А

Аністратов Артем ІІ м. 8-А

Готовкін Артем ІІ м.9-Б

учитель Доценко І.М.

з німецької мови

Фесенко Нікіта ІІ м. 10-Б

учитель Солтіс Л.В.

Карпенко Дарія ІІІ м. 11-А

учитель Мирошниченко Л.І.

З географії

Спесівцев Олексій ІІІ м. 10-Б

Заставський Кирило ІІІ м. 10-Б

учитель Міхова Т.М.

з англійської мови

Фролова Наталія І м. 9-В

учитель Панько І. А.

Мельнікова Таїсія І м. 9-А

Найдьонова Олександра ІІІ м. 10-А

Фесенко Микита ІІІ м.10-Б

учитель Бєлан В. В.

Здоровець Анастасія ІІІ м. 8-Б

учитель Вишнякова І. О.

З трудового навчання

Логвиненко Анастасія ІІІ м. 9-А

учитель Гаврильчик О.Ю.

з фізики

Павленко Кирило І м. 9-А

Нєхороших Микита ІІ м. 10-А

Філенко Павло ІІІ м. 8-А

Посунько Микита ІІІ м. 8-А

Буткевич Ілля ІІІ м. 10-Б

учитель Доценко І.М.

з фізичної культури

Заставський Кирило ІІІ м. 10-Б

Белендій Вероніка ІІІ м. 11-А

учитель Терехова С.А.

з хімії

Гриб Марія І м. 10-А

Найдьонова Олександра І м. 10-А

Гарбуз Ганна І м. 9-Б

Єрмолін Дмитро ІІ м. 9-Б

Здоровець Анастасія ІІ м. 8-Б

Селезень Софія ІІ м. 8-Б

Карнаух Вікторія ІІ м. 8-Б

Баранов Віталій ІІ м. 7-А

Третьяк Олександра ІІІ м. 7-А

учитель Свідунович Л.М.

з інформатики

Філенко Павло І м. 8-А

Куліков Артем І м. 9-А

Посунько Микита ІІ м. 8-А

Філенко Михайло ІІ м. 11-А

учитель Кім О. М.

Буткевич Ілля І м. 10-Б

Попов Артем ІІ м. 9-А

учитель Циммерман О. В.

з історії

Найдьонова Олександра І м. 10-А

Степанюк Катерина ІІ м. 10-Б

учитель Гужва О. І.

Селезень Софія ІІ м. 8-Б

учитель Пархоменко І. В.

Мізін Анастасія ІІІ м. 11-А

Гарбуз ГаннаІІІ м. 9-Б

учитель Прохорова К. В.

З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Турбар Наталія І м. 11

Косинська Софія І м. 11

учитель Тельмінова В. В.

Чернега Дар’я І м. 9-В

Селезень Софія І м. 8-Б

Фролова Наталія ІІ м. 9-В

Здоровець Анастасія ІІІ м. 8-Б

учитель Букрєєва І. Ю.

Мельнікова Таїсія ІІ м. 9-А

Гриб Марія ІІІ м. 10-А

учитель Ломовацька В. В.

З БІОЛОГІЇ

Найдьонова Олександра І м.10-А

Гриб Марія ІІ м. 10-А

Гарбуз Ганна ІІ м. 9-Б

Готовкін Артем ІІ м. 9-Б

Кривоший Іванна ІІ м. 8-Б

Здоровець Анастасія ІІІ м. 8-Б

Єрмолін Дмитро ІІІ м. 9-Б

учитель Лапшина Н.В.

З ЕКОНОМІКИ

І м. Степанюк Катерина 10-Б, Готовкін Артем 9-Б

ІІ м. Гарбуз Ганна 9-Б

ІІІ м. Семіс Софія 8-А, Крижевська Ганна 8-А,

учитель Вороніна Н.Г.

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Турбар Наталія ІІм. 11-А

Голдобін Андрій ІІІм. 7-Б

учитель Федорович О. В.

Чернега Дар’я ІІм. 9-В

Захарова Аліса ІІІм. 9-В

учитель Шеховцова О. А.

Кухар Валерія ІІІм. 10-Б

учитель Коба Є. В.

З МАТЕМАТИКИ

Дем’янов Іван І м. 10-А

Нєхороших Микита І м. 10-А

учитель Залевська О.І.

Костенко Антон ІІ м. 9-А

учитель Дубровкіна О.Б.

Третьяк Олександра ІІ м. 7-А

учитель Стельмах Н.О.

Заставський Кирило ІІ м. 10-Б

Посунько Микита ІІІ м. 8-А

Філенко Павло ІІІ м. 8-А

учитель Кучеренко Т.Л.


/Files/images/2017-2018/конкурс.jpg

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Лисенко Анна ІІ м. 4-Б

учитель Головко О. М.

Голдобін Андрій ІІІ м. 7-Б

учитель Федорович О. В.

Чергнега Дар’я ІІІ м. 9-В

учитель Шеховцова О. А.


До уваги батьків!!!

Про проїзд учнів з 50-відсотковою знижкою

/Files/images/Без названия (2).jpg

На виконання рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 11.08.2017 №430 «Про внесення змін до діючих договорів, укладених між виконавчим комітетом міської ради та суб’єктами господарювання, що надають послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, шляхом укладення додаткових угод» повідомляємо, що проїзд учнів загальноосвітніх шкіл з 50-відсотковою знижкою вартості проїзду здійснюється на період навчального року, з понеділка – по п’ятницю, при наявності довідки з навчального закладу системи загальної середньої освіти м. Запоріжжя.

Відповідно до рішення автомобільному перевізнику та водію, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися від пільгового перевезення, крім випадків, передбачених законом.


#22PushupChallenge

Сьогодні в Україні стрімко набирає популярність флешмоб 22 PushupChallenge, метою якого є підтримка ветеранів бойових дій із посттравматичним синдромом, підтримка воїнів і популяризація здорового способу життя.

Флешмоб розпочався у США наприкінці 2016 року, його підтримали світові зірки, політики й прості люди в різних країнах.

В Україні на початку 2017 року естафета набула масового характеру й до неї долучилися представники вищого політичного керівництва та військового командування держави. Акція спрямована на підтримку ветеранів, що повернулись із зони проведення АТО.

Участь у флешмобі передбачає 22 віджимання на камеру та адресну передачу естафети іншим учасникам.

Ліцей № 62 розпочинає флешмоб 22 PushupChallenge першими та передає естафету Запорізькій гімназії № 31.

22pushupchallenge22pushupchallenge


День памяти П.В.Рубана

/Files/photogallery/1222/IMG_1729.JPG

Традиционно 16 января в лицее прошёл День памяти Героя Советского Союза Петра Васильевича Рубана и торжественная церемония вручения стипендии его имени.

На церемонии присутствовали брат Петра Васильевича Шаповалов Михаил Васильевич, полковник военно-воздушных сил Украины Попов Михаил Алексеевич, племянница П.В. Рубана Шаповалова Анна.

В День памяти были отмечены лучшие лицеисты 9 – 11 классов именными дипломами и стипендиями.

В этом учебном году лауреатами стипендии стали:

Нехороших Никита– ученик 9-А класса, победитель и призер районного этапа олимпиад по физике, географии, математике;

Гриб Мария– ученица 9-В класса, победитель и призер районного этапа олимпиад по химии и биологии;

Найденова Александра– ученица 9-В класса, победитель и призер районного этапа олимпиад по истории и биологии;

Терлецкий Станислав– ученик 10-А класса, активный участник ученического самоуправления, представитель школьных лидеров Днепровского района, президент школьной республики «ИНТТАЛ»;

Турбар Наталия– ученица 10-А класса, призер районного этапа олимпиад по английскому языку;

Колесник Екатерина– ученица 10-А класса, победитель и призер районного этапа олимпиад по экологии и биологии;

Кравченко Кристина– ученица 10-А класса, активный участник ученического самоуправления;

Козлов Валерий– ученик 11-А класса, отличник обучения, победитель и призер районного этапа олимпиад по физике, черчению, математике;

Худякова Анастасия– ученица 11-Б класса, отличница обучения, призер районного этапа олимпиад по биологии, химии, истории;

Лобанов Никита– ученик 11-А класса, призер районного этапа олимпиад по черчению;

Сычева Валерия– ученица 11-А класса, победитель и призер районного этапа олимпиад по астрономии, математике;

Федорова Арина– ученица 11-Б класса, призер районного этапа олимпиад по украинскому языку и истории.


Оновлений кабінет інформатики

в Запорізькому багатопрофільному ліцеї № 62

28 грудня 2016 року було відкрито оновлений кабінет інформатики.

Ліцей отримав в подарунок нове обладнання для комп’ютерного кабінету. Ще недавно в кабінеті інформатики стояли застарілі комп'ютери. Тепер на столах – 12 нових моноблоків нового покоління.

Ми дякуємо Запорізькій міській раді, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та департаменту освіти Дніпровського району за підтримку і можливість навчатись в сучасних умовах інформаційного простору.


Галерея "Оновлений кабінет інформатики "