Ласкаво просимо!

Раді вітати на сайті Запорізького багатопрофільного ліцею № 62.

Запорізький багатопрофільний ліцей № 62 - це інноваційний середній загальноосвітній навчальний заклад, де створено оптимальні умови для виявлення, підтримки та розвитку творчого потенціалу учнів, їх самореалізації та постійного духовного самовдосконалення.

Основна мета діяльності ліцею - створення умов для розвитку здібностей учнів і вибору ними індивідуальної освітньої траєкторії, для реалізації їх творчих потреб і формування життєвих компетентностей.

Від успіхів в ліцеї - до успіхів у житті!

/Files/images/здание.jpg


До уваги батьківської громадськості м. Запоріжжя

Шановні батьки!

Дата початку прийому документів для зарахування учнів до 1 класу буде визначена департаментом освіти і науки Запорізької міської ради після послаблення або скасування обмежувальних заходів, введених на період карантину.

Строк прийому заяв батьків в закладах освіти складатиме не менше одного місяця від встановленої дати початку прийому документів.

Впродовж двох робочих днів з дня прийняття рішення інформація про строки прийому документів та способи їх подання до закладів освіти буде оприлюднена на вебсайті департаменту освіти і науки Запорізької міської ради https://osvita.city/, вебсайті закладу загальної середньої освіти та через засоби масової інформації.

З повагою, директор ліцею І.В.Пархоменко


/Files/images/zobrajennya/територія.jpg

Територія обслуговування

1 клас:

вул. Незалежної України 1/2 , 2-а, 3, 4, 6, 7, 11, 13, 15, 14, 16, 18, 20 , 21, 22, 24;

вул. Трегубенка 2, 5, 6, 6-а, 8, 10, 12;

вул. Лобановського 4, 7, 9, 13;

вул. Парковий бульвар 8;

пр. Соборний 220, 222, 222а, 222б, 222в, 224, 228, 230, 232, 234;

вул. Добролюбова 6, 9 ,13, 15;

вул. Портова 2, 2а, 9б, 11а;

пр. Металургів 12, 14, 16

Наказ ДОН ЗМР 02 12 19 Про закрiплення територiй обслуговування за закладами освiти м. Запорiжжя у 2020 роцi

Додаток 2020


/Files/images/zobrajennya/images.jpg

До уваги учнів і батьків!

З 30 березня продовжується освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Завдання для учнів розміщенні на шкільному Google диску згідно з розкладом уроків за посиланням

Бажаємо успіхів!


Всеукраїнська школа онлайн

/Files/images/2019-2020/95097552_3486926988000521_2384048634187481088_o.jpg

У вівторок, 28 квітня, “Всеукраїнська школа онлайн” розпочинає трансляцію уроків для дітей 1-4 класів.

Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва Кожен урок триватиме близько 15 хвилин.

Транслюватимуться на YouTube МОН: youtube.com/c/MONUKRAINE

Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, підключення до інтернету, підтримки дорослих, вчитися дистанційно.

Окрім YouTube МОН, заняття можна буде переглянути також на телеканалах:
1 клас – Піксель
2 клас – UA:Перший
3 клас – UA:Культура
4 клас – ПлюсПлюс

Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.

Докладніше:bit.ly/2KzWzxR


У понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11-х класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» — уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки. Детальніше на сайті МОН України

/Files/images/2019-2020/5e84567c481bf411112454.png


Тимчасово призупинений освітній процес з 12.03.2020 до особливого розпорядження.

/Files/images/карантин.jpg


/Files/images/zobrajennya/2020-final-coronavirus-a2-poster-print4845098319950407524-2-1-840x420.jpg

Рекомендації МОЗ України щодо профілактики коронавірусу!


Організація дистанціного навчаня під час карантину

/Files/images/zobrajennya/images.jpg

Платформа Be Smart (https://besmart.study/) безкоштовно забезпечує рівні можливості для всіх школярів країни та містить: відеорозбір пробних ЗНО-2019, короткі відеолекції з дев’яти навчальних предметів по 20-25 хвилин, більше 2000 тестів, які затвердив МОН. Реєстрація на онлайн платформі безкоштовна.


Методичні рекомендації щодо організації дистанційного навчання під час карантину та алгоритм організації дистанційного навчання з урахуванням специфіки навчальних предметів


Відеоуроки для 2, 3, 4 та 9, 10 і 11 класів (РОЗКЛАД)


ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ КУРСІВ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ НА ТК «РАДА» ТА YOUTUBE-КАНАЛІ МОН


Сторінка Запорізького багатопрофільного ліцею на facebook за посиланням

/Files/images/zobrajennya/face.jpg


/Files/images/vivat.jpg

Вітаємо призерів

районного етапу конкурсу «Екологічні ініціативи» міського екологічного проєкту «Екологічний вектор» в номінації «Мотиваційний екологічний відеоролик»

Здоровець Анастасія та Селезень Софія ІІ м. 10-А

учитель Лапшина Н.В.


/Files/images/vivat.jpg

Вітаємо призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Здоровець Анастасія ІІ м. 10-А

учитель Свідунович Л.М.

Селезень Софія ІІІ м. 10-А

учитель Бурлака О.І.

Арабаджи Даніл ІІІ м. 8-А

учитель Доценко І.М.


Профільна середня освіта очима батьків

Якщо Ваша дитина навчається у 8-9 класах закладу освіти м.Запоріжжя, запрошуємо Вас взяти участь у опитуванні для вивчення соціального запиту з формування мережі закладів освіти того чи іншого профілю в усіх районах міста за посиланням.

Ваша думка є важливою для реалізації освітніх планів Вашої дитини та становлення профільної середньої освіти у відповідності до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».


/Files/images/zobrajennya/Міксіке.png

Вітаємо призерів національного фіналу Всеукраїнських змагань з усного рахунку Прангліміне-2020:

Маслов Вадим 9 м. 2-а

Лисенко Анастасія 4 м. 4-б

Лисенко Анна 7 м. 6-б

Циммерман Олена 3 м. вчитель інформатики


/Files/images/vivat.jpg

Вітаємо призерів

ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з інформаційних технологій

Урбанович Тетяна 11-А ІІ м.

учитель Циммерман О.В.

з інформатики

Філенко Павло 10-А ІІІ м.

Посунько Микита 10-А ІІІ м.

учитель Кім О.М.

з економіки

Семіс Софія 10-А ІІІ м.

учитель Чулаков Ю.І

з історії

Дем’яненко Костянтин 9-Б ІІІ м.

Здоровець Анастасія 10-А ІІІ м.

учитель Гужва О.І.


/Files/images/2019-2020/78912.jpg

Вітаємо призерів

ІІ (районного) етапу

XІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

«Об’єднаймося ж, брати мої!»

Вірцан Анна ІІ м.11-Б

учитель Шеховцова О.А.

Кулик Аліна ІІ м. 8-Б

учитель Шимянова О.Д.

Лисенко Анна ІІІ м.6-Б

учитель Федорович О.В.


/Files/images/vivat.jpg

Вітаємо

переможців та призерів

ІІ (районного) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади


з креслення


Трухан Олексій І м. 10-А


Попов Артем ІІ м. 11-А

Філенко Павло ІІ м. 10-А

Істоміна Уляна ІІ м. 8-А

Сухіх Григорій ІІ м. 8-А


Сінгаєвський Лев ІІІ м. 8-А


учитель Кудриченко І.П.

з інформаційних технологій

Урбанович Тетяна І м. 11 -А

учитель Циммерман О.В.

Патей Євгеній ІІ м. 10-А

Романік Данило ІІІ м. 10-А

учитель Кім О.М.



з екології

Здоровець Анастасія 10-А ІІ м.

Гарбуз Ганна 11-Б ІІ м.

Селезень Софія 10-А ІІІ м.

Готовкін Артем 11-Б ІІІ м.

учитель Лапшина Н.В.


з хімії

Здоровець Анастасія ІІ м. 10-А

учитель Свідунович Л.М.

Брижань Анна-Марія ІІІ м. 7-Б

Анісімова Софія ІІІ м. 7-Б

учитель Бурлака О.І.


з астрономії

Калашнік Нікіта ІІ м. 10-А

учитель Доценко І.М.


з правознавства

Калашнік Нікіта ІІІ м. 10-А

учитель Прохорова К.В.


з англійської мови

Здоровець Анастасія ІІ м. 10-А

Кривоший Іванна ІІІ м. 10-А

учитель Сєнічева З.В.

Мороз Тетяна ІІ м. 10-А

Гарбуз Анна ІІІ м. 11-Б

учитель Комар Г.О.

Левада Ірина ІІІ м. 8-А

Корженко Поліна ІІІ м. 8-А

учитель Панько І.А.


з трудового навчання

Моніна Марія ІІІ м. 9-Б

учитель Гаврильчик О.Ю.


з інформатики

Філенко Павло І м. 10-А

Посунько Микита ІІ м. 10-А

Крижевська Анна ІІІ м. 10-А

Семіс Софія ІІІ м. 10-А

Іванов Всеволод ІІІ м. 10-А

учитель Кім О.М.

Куліков Артем ІІ м. 11-А

Павленко Кирило ІІІ м. 11-А

учитель Безкороваєва Н.В.

Сухіх Григорій ІІ м. 8-А

Медведєв Денис ІІ м. 8-А

Яцков Роман ІІІ м. 8-А

Голдобін Андрій ІІІ м. 9-А

Попов Артем ІІІ м. 11-А

учитель Циммерман О.В.


з біології


Гарбуз Анна 11-Б І м.


Кривоший Іванна 10-А ІІ м.

Деренський Микола 8-В ІІ м.


Істоміна Уляна 8-А ІІІ м.

Левада Ірина 8-А ІІІ м.

Здоровець Анастасія 10-А ІІІ м.

Аверічев Дмитро 11-Б ІІІ м.


учитель Лапшина Н.В.


з української мови та літератури


Качалов Богдан ІІІ м. 7-А

учитель Гаврильчик О.Ю.

Анісімова Софія ІІІ м. 7-Б

учитель Шеховцова О.А.

Істоміна Уляна ІІІ м. 8-А

Голдобін Андрій ІІІ м. 9-А

учитель Шимянова О.Д.

Чужась Анастасія ІІІ м. 9-Б

учитель Федорович О.В.


з математики


Арабаджи Даніл ІІ м. 8-А

Голдовський Олександр ІІІ м. 8-А

Істоміна Уляна ІІІ м. 8-А

учитель Залевська О.І.


Третьяк Олександра ІІІ м. 9-А

Голдобін Андрій ІІІ м. 9-А

учитель Дубровкіна О.Б.


Філенко Павло ІІІ м. 10-А

учитель Кучеренко Т.Л.

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди58
рейтинг0
відповіді1
перегляди54
рейтинг0
відповіді1
перегляди58
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.