Основні напрямки розвитку дітей 1 класу в групі продовженого дня

Майстерня «Вмілі рученята»: розвиток мілкої моторики учнів, робота з природними матеріалами, з пластиліном, виготовлення різноманітних вітальних листівок, закладок для підручників.

Бібліотечні години: ознайомлення з новими письменниками, творами, проведення літературних вікторин, розучування скоромовок, віршів, слухання оповідань.

Виховні години-бесіди: бесіда з учнями на актуальні теми, спрямовані на формування в дітей доброти, взаємодопомоги, товариськості, виховання поваги один до одного. Вивчення основних національних свят и національних традицій.

Гурток «Маленькі художники»: ознайомлення і вивчення базових елементів малювання фарбами, малювання на різні тематики, один з напрямків методу «домалюй зображення», «пальчикові» малювання.

«Заняття за інтересами»: гра у настільні ігри, збирання пазлів, командні ігри та змагання, складання конструктору, гра у логічні ігри.

Галерея "Група продовженого дня "