Вітаємо всіх!

В нашій гімназії успішно працює

мережева академія cisco!!


Програма мережевої академії Cisco - унікальний приклад взаємовигідної співпраці між ІТ-індустрією та навчальними закладами, що довели свою ефективність у всьому світі.

Академія CISCO пропонує навчання за дистанційними курсами з мережевих технологій, кібербезпеки, Інтернету речей, програмування, бізнесу.

Якщо Ви бажаєте вивчати новітні тенденції в світі ІТ, реєструйтесь.

На початковому етапі навчання доступні такі курси: "Вступ до Packet Tracer", "Вступ до Інтернету речей", "Вступ до кібербезпеки", "Апаратне та програмне забезпечення комп'ютера".

Після успішного проходження всіх завдань курсу учасники отримають сертифікат академії.


ДОСЯГНЕННЯ АКАДЕМІЇ CISCO

ЗА 2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Учні гімназії брали участь в таких ініціативах:

"Safer Internet Day"

"Girls power tech"

Також учні 7-9 класів успішно засвоїли такі курси:

"Вступ до кібербезпеки" - 26 сертифікатів

"Основи кібербезпеки" - 7 сертифікатів

"Вступ до Інтернету речей" - 15 сертифікатів


Хакатон з інтернету речей

9-11 грудня 2020 року учні 11-А класу нашого ліцею брали участь у заході з Інтернету речей, який є заключним етапом ініціативи мережевої академії Cisco "IoT Step by step". Тема Хакатону "Інфекційні хвороби: ІоТ для запобігання та профілактики" наразі дуже актуальна.

В Хакатоні змагались 10 команд зі всієї України. Це учні шкіл та студенти коледжів. Наш ліцей представляли учні 11-А класу: Селезень Софія, Рогова Вікторія, Топорець Дмитро, Філенко Павло, Посунько Микита. Ментори - учителі інформатики Циммерман О.В., Безкороваєва Н.В.

В перший день команди отримали інструктаж від оргкомітету та провели "мозковий штурм", записали проблеми, ідеї, розподілили ролі. Після онлайн-консультації з менторами оргкомітету (Наталія Полякова - керівник Центру підтримки академій Cisco та Центру підготовки інструкторів Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ; Анатолій Чепинога - керівник Центру підтримки академій Cisco, Черкаський державний технологічний університет; Андрій Єфименко - керівник центру підготовки інструкторів, Державний університет "Житомірська політехніка"; Сергій Востоцький - фахівець з електроніки та мегатроніки, Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ) учні вдосконалювали свою ідею з урахуванням зауважень. Ідея мала бути достатньо нова, нескладна для реалізації та вирішувати проблему, яка турбує широку аудиторію.

На другий день Хакатону учасники успішно виконали всі завдання: менторську перевірку (консультували інші ментори: Сергій Дзюба - керівник Центру підготовки інструкторів в STEM-центрі "Сократ" та Орест Костів - керівник центру підтримки академій Cisco та центру підготовки інструкторів НУ "Львівська політехніка"), створення мапи Хакатону, підготовка презентації до захисту.

В третій день було багато роботи, але наші учасники все встигли. Зробили мапу Хакатону, презентацію проблеми та шляхи її вирішення, розмістили відео як все це працює. Поки журі переглядало надіслані матеріали, команди знайомились з ідеями інших учасників. Потім захищали проєкт, відповідали на запитання експертів.

Ліцей вперше брав участь у такому заході, тому всі навчились чогось нового і щось для себе зрозуміли. Зокрема, участь в Хакатоні від Cisco, це досвід, який має масштабуватися далі.

Відеопрезентація ідеї нашої команди

https://www.youtube.com/watch?v=11b-FmR6fA0&feature=youtu.be


Галерея "Хакатон з ІоТ"


ВІТАННЯ!

Корпорація «Cisco» висловлює щиру подяку Запорізькому багатопрофільному ліцею № 62 за плідну співпрацю щодо підготовки молоді до активної участі в процесах цифрової трансформації України.
Керівник Академії «Cisco» в ліцеї № 62 Безкороваєва Наталія Володимирівна та інструктор Циммерман Олена Володимирівна беруть активну участь у подіях для інструкторів та студентів Академії як всеукраїнського, так і міжнародного рівня, залучають старшокласників до майстер-класів в Центрі підтримки Академії. Тільки за минулий навчальний рік 150+ учнів ліцею під керівництвом Безкороваєвої Н.В., Циммерман О.В. взяли участь в ініціативах Cyber Security Step by Step 2019 та IoT Step by Step 2020.
Надзвичайно важливою стала участь в онлайн-марафоні Girls Power Tech 2020. Весняний карантин не став на заваді події, яка відкрила нашим ученицям надзвичайні можливості та приклади побудови кар’єри в ІТ.
Вітаємо викладачів інформатики Безкороваєву Н.В. та Циммерман О.В. за активність та наполегливість в питаннях розвитку STEM-освіти, створення умов для навчання школярів прототипуванню рішень IoT на обладнанні. Багато часу та зусиль вони витратили влітку, щоб отримати навички, акредитацію та обладнання для викладання курсу «Connecting Things».
Бажаємо Безкороваєвій Н.В. та Циммерман О.В. творчого натхнення та подальшого плідного партнерства з корпорацією «Cisco».

/Files/images/Screenshot_3.png/Files/images/Screenshot_4.png


Кiлькiсть переглядiв: 874