1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом і толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом і толерантності з ВІЛ-позитивними людьми в Запорізькому багатопрофільному ліцеї № 62 пройшла акція «Червона стрічка», де учні 10-Б класу пропонували всім бажаючим долучитись до руху в підтримку боротьби зі СНІДом.

Серед лідерів учнівського самоврядування відбувся інтерактивний захід «Життя без ризику», спрямований на підвищення уваги до проблеми боротьби зі СНІДом і толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Команда учнів отримала додаткові знання з цієї теми шляхом участі у тренінговій вправі та груповому обговоренні.

Кожен клас підготував тематичну листівку, яку було розміщено на дверях кабінетів для інформування учнів ліцею про Всесвітній День боротьби зі СНІДом і толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.